KONST / Litografier / 5875506

nr 587 5506

Carl Larsson, Tandvärk, Tryckt sign, 18 x 24

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 juni 2009
kl 19:56:26